BAYİİ HARİTASI 444 55 07 ÖDÜLLERİMİZ
MENU

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız 

Ceysu çalışma ve üretim yöntemlerinin ayrılmaz bir parçası olarak tüm faaliyetlerinde ‘müşteri memnuniyeti, kalite,gıda güvenliği ,çevre ile iş sağlığı ve güvenliğine olan etkileri kontrol etmeyi tüm bu yönetim sistemlerinde sürekli iyileşmeyi ve gelişim sağlamayı kendisine amaç edinmiştir. 

Kalite , ambalajlı su üreten şirketimizin temelidir. 

Tüm çalışanlarımız kalite kültürünün oluşturulmasından ve süreçlerin sürekli iyileştirilmesinden sorumludur. 

Markamızın değerini arttırmak ve bir dünya markası olmak hedefimiz , müşterilerimizin ürünlerimizi güvenle ve sağlıkla tüketmesini sağlamak en önemli ilkemizdir. 

Yüksek kalite standartlarımız ile sağladığımız tüketici memnuniyeti pazarda lider konuma ulaşmamızda basamakları çıkarken en büyük etkenlerden olduğunun ve raftaki her ürünün verdiğimiz her hizmetin ve her müşteri geri bildiriminin liderliğimizi sürdürmek için önemli olduğunun bilincindeyiz. 

Uygun teknolojileri kullanarak çevre kirliliğinin önlenmesi ve iş sağlığı güvenliği ve çevre performansımızın geliştirilmesini sürekli kılmak amacıyla belirlediğimiz ölçülebilir hedefleri izlemek ve geliştirmek hedeflerimiz arasında yer almaktadır. 

Ceysu olarak atıklarımızı uygulayabildiği ve faaliyetleri arasına alabildiği her durumda asgari düzeye indirir, geri dönüşümünü sağlar veya zararsız hale getirecek önlemler alarak çevreye vermiş olduğu önemi her fırsatta gösterecek çalışmalar yapar. 

Müşteri memnuniyeti , kalite,gıda güvenliği ,çevre , iş sağlığı ve güvenliği yasal ve diğer yükümlülüklerini ve üyesi olduğu kuruluşların şartlarını takip eder ve yerine getirir. 

Mineral kaynağı CEYSU tüketicisine sahip olduğu hijyenik ve en son teknolojiyle ürettiği ürünlerini ulaştırmada daha etkin çalışarak daha fazla tüketicimizin mineralli su tüketimi ile yaşam kalitesini arttırmalarına yardımcı olmayı hedeflemektedir.